Strona główna
Zdrowie i uroda
Tutaj jesteś

Staniki dla Pań z obfitym biustem

Zdrowie i uroda Data publikacji - 26 października 2021 Autor - Redakcja lineout.pl
Staniki dla Pań z obfitym biustem

Posiadanie dużego biustu dla jednych jest walorem, dla innych utrapieniem. Właścicielki dużego biustu najczęściej narzekają na problemy z kręgosłupem, ograniczenie w kwestii ubioru oraz niemożność uprawiania niektórych dyscyplin sportu. Na szczęście, istnieją staniki, które ułatwiają życie z miseczką D, E, F i większą. Sprawdźcie, na jakie modele zwrócić uwagę podczas najbliższych zakupów!

Dlaczego kobiety o dużych piersiach powinny nosić specjalne staniki?

Dobrej jakości stanik ładnie wymodeluje nie tylko piersi, ale też nada odpowiednich proporcji sylwetce. W przypadku kobiet z dużym biustem, odpowiednio dobrany stanik odciąży kręgosłup i spowoduje, że kobieta będzie odczuwała większy komfort przez cały dzień. W skrajnych przypadkach, dobrze skrojony biustonosz do zadań specjalnych może zapobiec głębszym problemom, takim jak skrzywienia kręgosłupa lub wady postawy, których nabawiają się kobiet o pokaźnych biustach. Problemu nie należy bagatelizować, bo duże piersi to ciężar, który wpływa na ulokowanie środka ciężkości w naszym ciele. Im dysproporcja między masą ciała, a wielkością piersi jest większa, tym większe jest ryzyko, że kościec ulegnie deformacji. Jeśli więc w porę nie zainteresujemy się dobrej jakości bielizną dla kobiet o dużych piersiach, możemy doprowadzić do trudnych w odwróceniu zmian, które trzeba będzie regulować przy pomocy fizjoterapeuty.

Dobrej jakości produkty dla kobiet o dużym biuście to biustonosze minimazery, sprzedawane np. przez sklep Conteshop. Są to staniki, które nie tylko znacznie przyczynią się do polepszenia samopoczucia właścicielki, ale też zapobiegną uciskom doprowadzającym do bólu głowy lub do otarć skóry. Staniki mnimazery mają za zadanie ładnie podtrzymywać piersi i układać je tak, aby wyglądały naturalnie i atrakcyjnie. Mają stabilną, zabudowaną konstrukcję, ale pozbawione są toporności. Ich konstrukcja opiera się na założeniu, że ciężar piersi ma podtrzymywać głównie obwód stanika pod piersiami, a nie ramiączka. Jednak tym, co najbardziej różni biustonosze minimazery od staników innego typu, jest sprawianie, że piersi wydają się w nim mniejsze. Optyczne zmniejszanie piersi jest pożądane przy zakładaniu niektórych kreacji, a także pożądane, gdy chcemy uprawiać jogging. Efekt zmniejszenia piersi jest też chętnie widziany wśród kobiet, które nie akceptują u siebie dużej dysproporcji między drobną sylwetką a bardzo dużymi piersiami.

Jak działają biustonosze minimazery?

Dzięki zmyślnej budowie, biustonosze minimazery rozkładają tkankę tłuszczową zlokalizowaną w okolicach piersi tak, aby doprowadzić nie tylko do zmniejszenia obwodu biustu, ale także aby zmniejszyć (nawet o dwa rozmiary!) obwód klatki piersiowej pod biustem. Po założeniu tego typu biustonosza, klatka piersiowa wydaje się bardziej spłaszczona, a sylwetka lżejsza i bardziej smukła.

Redakcja lineout.pl

Jesteśmy grupą ludzi o wszechstronnych zainteresowaniach. Dzielimy się wiedzą z zakresu biznesu, finansów, zdrowia i urody, wnętrza jak i lifestyle.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?