Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Deszczownica czy tradycyjny natrysk – co wybrać

Dom Data publikacji - 31 marca 2022 Autor - Redakcja lineout.pl
Deszczownica czy tradycyjny natrysk

Odprężająca kąpiel pod delikatnymi strugami deszczu, jak i szybki odświeżający prysznic z poręczną słuchawką w ręce potrafią orzeźwić ciało oraz zapewnić chwilę relaksu i odprężenia. Dziś na rynku dostępne jest bardzo bogate wyposażenie łazienki i czasem trudno wybrać takie akcesoria, która będą najodpowiedniejsze. Deszczownica podtynkowa czy natrysk do łazienki – która opcja jest lepszym wyborem?

Tradycyjny natrysk a wygodny prysznic

Urządzanie czy remont łazienki zawsze wiąże się z wyposażeniem tego pomieszczenia w takie urządzenia, które będą dla nas najbardziej odpowiednie. Jeszcze kilkanaście lat temu w większości łazienkach można było spotkać kabiny prysznicowe wyposażone w klasyczne słuchawki prysznicowe. Te akcesoria łazienkowe charakteryzują się tym, że te są bardzo proste w obsłudze i dają możliwość swobodnego operowania. Z pomocą takiego natrysku można wygodnie umyć tylko wybrane części ciała, na przykład bez narażania włosów na zmoczenie. Z tego też względu tradycyjne baterie natryskowe są wciąż doceniane przez panie o długich włosach, które podczas rutynowej kąpieli nie chcą zmoczyć włosów. Dzięki takie słuchawce można też bez problemu umyć wnętrze kabiny czy nalać wody do wiadra. Tradycyjne słuchawki są komfortowe podczas użytkowania, a ponadto bardzo ekonomiczne.

Deszczownica a niesamowity relaks podczas kąpieli

Mimo posiadanych zalet takie natryski są coraz częściej zamieniane na nowoczesne deszczownice. Te drugie są doceniane przede wszystkim przez te osoby, które stawiają na innowacyjne rozwiązania.

Dziś na rynku dostępne są deszczownice o bardzo dużej powierzchni. Lecąca z nich woda przypomina delikatny deszczyk i właśnie stąd też pochodzi nazwa tego sprzętu. Kąpiel, zarówno pod delikatnym, jak i obfitym strumieniem wody jest zawsze bardzo przyjemna. Swobodnie spływająca woda sprawia, że nie trzeba za pomocą rąk sterować natryskiem, co ma miejsce w przypadku tradycyjnych baterii prysznicowych. Dzięki temu można podczas kąpieli zrelaksować się i odprężyć.

Deszczownice to wyjątkowo estetyczne oraz pięknie się prezentujące akcesoria łazienkowe. Potrafią one świetnie wkomponować się do każdej minimalistycznej oraz nowoczesnej łazienki. Gdy zostanie zamieszczone wokół niej ledowe podświetlenie, to wówczas można zyskać wyjątkowe wrażenie wizualne podczas każdej wieczornych kąpieli.

Deszczownica czy natrysk – a może 2 w 1?

Zarówno deszczownica, jak i zwykła bateria prysznicowa posiadają mnóstwo zalet. Nie mogąc zdecydować się na wybór jednego z tych urządzeń warto rozważyć zakup zestawu natryskowego obejmującego zarówno słuchawkę prysznicową, jak i deszczownicę. Sklep Arena Łazienek https://arenalazienek.pl/ to sprawdzone miejsce, w którym można wybrać takie akcesoria łazienkowe, które będą dla nas najbardziej odpowiednie.

Ciekawą opcją jest również montaż, odrębnie, głowicy natryskowej na suficie oraz słuchawki i baterii podtynkowej z przełącznikiem na ścianie. Takie rozwiązania są doceniane przede wszystkim przez tych właścicieli mieszkań, którzy nade wszystko cenią sobie komfort oraz estetykę aranżacji.

Redakcja lineout.pl

Jesteśmy grupą ludzi o wszechstronnych zainteresowaniach. Dzielimy się wiedzą z zakresu biznesu, finansów, zdrowia i urody, wnętrza jak i lifestyle.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?